Middly v Kamenici

Jelikož máme v KTA spoustu aktivních členů, vyrazilo se ještě na Kamenické závody. Přestože minulý víkend skončila sezóna v Jižních Čechách, Středočeši ještě závodí, a u toho jsme nemohli chybět.

V sobotu ještě přálo počasí, a přestože jsme startovali v rozmezí 3 hodin od 10 do 13 h, nikomu to nakonec nevadilo. Krásné shromaždiště s výhledy do kraje, občerstvení, školka pro děti a neúnavný spíkr – to vše zpříjemňovalo závodníkům tyto závody.

Samotný les byl úzký prostor s mnoha terénními detaily, kde jsme někteří závodili již vloni, a v lese bylo na malém prostoru fakt spousta kontrol. Tratě měřily od 2 do 5 kilometrů, a standartem bylo i 18 a více kontrol. Krátké vzdálenosti mezi kontrolami snad způsobily, že se nikdo neztrácel a dosažené časy byly krásné.

Kotnov dovezl i dvě medaile (i když zde vyhlašují jen děti a fyzicky jsme nedovezli nic), tak úspěch se počítá. Výhra Heleny v D45 (mezi 47 Pražandami) a druhé místo Aleny v D65 (též v pěkné konkurenci) i trochu zviditelnilo oddíl, neboť spíkři pravidelně hlásili výsledky na shromaždišti, a to nejen jména vítězů, ale i oddílů 🙂

Hoši v H21 (Vojta s Petrem) to měli konkurenčně hodně těžké, ale běželi s radostí a na zážitky. A Ondra v H35 podal velmi stabilní a pěkný výkon.

Výpravu doplnila Alča s Lenkou, které se kvůli péči o budoucí naději OB (Bětušce) střídají pouze na trase příchozích a dopřávají 7měsíční Bětuli klid na shromaždišti. Do lesa jí budou brát asi až od příštího roku.

V neděli se počasí trochu pokazilo, ale možná že i to pomohlo Alče i Lence k zisku 2 a 3.místa v kategorii Příchozích (asi nechtěli aby byla Bětka na dešti moc dlouho, tak makaly co to šlo).

Těmito závody sezóna pro nás opravdu končí… no ale nakonec ještě bude MČR v horském OB, a i tam se asi některý náš člen ukáže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *