Kozmice

V sobotu 3.5. 2003 se konečně vydal náš oddíl v početnější sestavě (kromě Lenky, Denisky a kluků Doleželových vlastně všichni závodící členové) do Kozmic na mapu Medunu, kde nás čekalo nevlídné větrné počasí s občasnou přeháňkou a vanoucími větry, což ovšem v lese s tolika kopci člověk ani nepocítil.

Startovali jsme ve velkém časovém rozpětí. První se do lesa vydala Alena v čase 06 a kategorii D55K – tentokrát mohla změřit síly s našimi mladšími hochy z H12 – Petříkem a Martinem Z., kteří měli stejnou, 3,2 km dlouhou trať. Aleně se moc nedařilo, a tak ji oba kluci nechali ve výsledkách daleko za sebou (Martin o minutu lépe než Petřík).

Nejmladší Martínek vyrážel na liniovou trať s Jardou v závěsu s tím, že půjde „podle mapy“ sám a Jarda ho bude jen hlídat aby se neztratil. No a to to dopadlo. Už na druhou kontrolu si to náš malý borec „zkrátil“ tak, že sešel nejen z fáborků, ale i ze správného směru, tak si trochu pobloudil. Pak to zase pro jistotu stále obcházel, až byl u páté kontroly tak unavený, že se do věci vložil Jarda, a do cíle už došli ve vzájemné spolupráci.

Alča tentokrát vůbec nebloudila, ztratila čas jen na dvou dohledávkách, a tak pomalu ale jistě začíná poznávat jaké to je, když ví kam běžet, ale už nemůže. Přestože jí to šlo, tak jí to Gena nandala o   36  minut,  mně se běželo celkem slušně,  Jirka s Tondou, které jsem za celý den ani nezahlédla, snad (podle výsledkových časů) mohli být také spokojeni, a holky až na Petřin podvrtnutý kotník také .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *