Dětská liga Táborska pokračuje dalšími závody

Po prázdninách pokračujeme s Dětskou ligou Táborska. Děti si odpočinuly, a tak se můžou znovu zapojit do dalších závodů Dětské ligy.

První podzimní závod pořádáme již 20. září v 16:00 v Sezimově Ústí. Tentokrát bude závod pořádán netradičně na  mapě ze serveru „mapy.cz“ a probíhat bude v ulicích oblasti Nechyba. Podrobnější informace na stránkách Dětské ligy Táborska.

Další závod plánujeme v rámci Dnů zdraví na čtvrtek 11.10.2018 na Sídliště nad Lužnicí na mapě Homole.

Poslední závod ligy proběhne ve čtvrtek 25.10.2018 na mapě Kozí Hrádek.  Po skončení tohoto závodu se rovněž vyhlásí celkoví vítězové Dětské ligy Táborska v jednotlivých kategoriích.

Ceny za celkové pořadí již jsou připraveny. Rozhodli jsme se, že výběr ceny ponecháme na závodnících. Pro první 3 závodníky v jednotlivých kategoriích  je připraveno 9 cen, ze kterých si přítomní ocenění závodníci budou vybírat dle celkového pořadí v Dětské lize.(od nejmladších). V případě neúčasti některého z výherců, je možné po domluvě cenu vyzvednout do 14 dnů po posledním závodu. Průběžné výsledky jsou dostupné zde:  Pokud se některý závodník umístí na prvních 3 místech ve více kategoriích, oceněn bude pouze v jedné z nich (té nejmladší).

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *