Dětská liga – 3.závod

Chladno a deštivo, i takový orientační běh někdy bývá. O tom se mohli přesvědčit účastníci 3. závodu Dětské ligy Táborska, který proběhl v sobotu 22. dubna 2017.

Závod se běžel v lese nedaleko od rozhledny Hýlačka v Táboře – Větrovech. U rozhledny Hýlačka byl umístěn start i cíl závodu, kterého se tentokrát zúčastnilo 20 dětí, žáků a 6 dospělých. Závod probíhal společně s přeborem štafet Jihočeské oblasti.

 

I přes nepřízeň počasí se všechny děti z lesa vrátily a tak mohly být odměněny diplomem a drobnými cenami. Doufejme, že při dalším závodě bude počasí příznivější a přiláká tak více závodníků.

Všem zúčastněným děkujeme za pěkné sportovní výkony a těšíme se na dalších závodech.

Čtvrtý závod Dětské ligy proběhne v sobotu 24. června. Místo shromaždiště závodu bude na fotbalovém hřišti v Táboře – Měšicích.

Pro zájemce pořádá SK Kotnov Tábor závod v rámci světového dne orientačního běhu. Závod proběhne dne 24. května a shromaždiště závodu bude taktéž na fotbalovém hřišti v Táboře – Měšicích. Pro nejmenší závodníky bude i v rámci světového dne OB připraveny drobné ceny a diplom. Startovné se na závodě nevybírá. Přijďte s námi aktivně oslavit světový den orientačního běhu.

Pro úplnost výsledky sobotního závodu naleznete zde.

Fotografie můžete nalézt zde a zde.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *