žebříček B -Čechy, 10-11.5.

Jana  v sobotu
Jana (D16) v sobotu

Další výborná akce republikové úrovně se konala tento víkend ve Starém Městě pod Landštejnem.

Jirka v neděli
Jirka (H16) v neděli

Z oddílu (krom Doleželovic rodinky) závodil snad každý kdo má ruce a nohy (a neučí se právě na státnice)… Je to radost když se na závodech sejdeme v hojném počtu, a oddílový stan jsme zaplnili do posledního místečka 🙂

Závody samotné byly takový průřez orienťáckým životem – v sobotu nádherné počasí, teploučko, stánky, nákupy, pohodička a v neděli zima, liják a humus. Po oba dny ale nádherný terén, dobrý pořadatelský servis a příjemný spíkr v cíli.

Výsledkově jsme nijak nezazářili a až na dvě první místa v D45C a D65C obsadili mladší i starší spíše zadní pozice ve výsledkové listině, ale aspoň je co zlepšovat. Holt republiková konkurence je tvrdá.

Nedělní závod na krátké trati byl zároveň Mistrovstvím Jižních Čech, a alespoň zde se jeden úspěch dostavil: Jana si v D16 vyběhla postup na MČR. Gratulujeme!

One thought on “žebříček B -Čechy, 10-11.5.”

  1. Koukám, že nikdo nedává komentáře. Vím, že to po čase toho, kdo články píše, přestane bavit. Proto prosím kohokoliv, kdo si článek přečetl, aby do komentářů utrousil nějaké slůvko. Děkuji 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *