Tréninky podzim

Po prázdninových měsících, kdy proběhlo i několik tréninků, nastává nový školní rok. V novém školním roce budou tréninky orientačního běhu probíhat jedenkrát týdně a to v pátek od 17,00 hod.

Dokud počasí dovolí budou tréninky probíhat venku. Místa tréninku bude upřesněny vždy mailem před tréninkem. Tréninků se mohou zúčasnit samozřejmě i zájemci, kteří by si orientační běh rádi vyzkoušeli anebo jej chtěli rovnou běhat. Tréninky jsou určeny především pro děti od 5 do 12 let. Po domluvě je možno přihlásit i starší nebo mladší děti. Účast na trénincích je bezplatná, jakož i zapůjčení vybavení pro orientační běh (buzola, čip, GPS).

První podzimní trénink proběhne v pátek 8. září od 17 hodin v Plané nad Lužnicí. Další informace v sekci tréninky nebo na mailu tomdol62@seznam.cz nebo mob. 777 603 927.

Případní zájemci si mohou orientační běh také vyzkoušet na bezplatných závodech v rámci Dětské ligy Táborska, kdy následující závod proběhne 28. září na Kozím Hrádku, případně na závodě, který proběhne 16. září – informace k závodu můžete obdržet na uvedených kontaktech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *