Sezóna závodů začíná

Období zimy, kdy jsme pravidelně trénovali v tělocvičně skončila. V zimním období jsme procvičovali mapové značky, zobrazení v mapě, orientace mapy podle buzoly a objektů, udržení zorientování mapy při pohybu a jiné. Trochu jsme procvičili i paměť a také jsme zlepšovali všeobecné pohybové dovednosti. Snad jsme se na sezónu dobře připravili a můžeme do ní v klidu vstoupit.

Sezóna pro nejmenší členy oddílu začala v sobotu na 1. závodě Dětské ligy, která pokračuje 2. závodem dne 14. dubna na Kozím Hrádku od 14,00 do 16,00 hod.

Minulý pátek proběhl poslední trénink v Měšické tělocvičně a příště už do lesa. První trénink venku se uskuteční na fotbalovém hřišti v Táboře – Měšicích v pátek dne 7. 4. od 17,00 hod. Informace o dalších trénincích budou uvedeny na oddílových stránkách v sekci tréninky nebo na facebooku.

Rádi přivítáme nové členy, kteří se chtějí orientačnímu běhu věnovat. Mohou přijít i zájemci, kteří si tento sport chtějí pouze vyzkoušet anebo jen si zatrénovat. Nejde o vítězství, ale užít si zábavu a pohyb.Překreslování mapa - obrázek OBPoznej OB značku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *