Sedmihoří – 3 denní závody

foto web  Úvodní prázninový víkend jsme se v hojném počtu zúčastnili 3 denních závodů v Mířkově u Plzně. Zdejší kopcovitý terén posetý kameny a pasekami byl orientačně velmi zajímavý, takže si to každý užil po svém. Někdo tratí profrčel a někdo trošku bloudil, takže si jí mohl vychutnávat o to déle 🙂

Nejnáročnější asi bylo zvládnout tratě ve vedru kolem 30 stupňů . V pátek odpoledne se běžela krátká trať, v sobotu a v neděli dopoledne pak trať klasická.

V sobotu jsme pak na mimořádné schůzi v oddílovém stanu přijali do oddílu nové členy: rodinku Kosobudovic a Honzíka Svobodu.

Všichni samozřejmě už na závodech také běhali a docela se jim i dařilo. Anička (9) bravurně zvládala linii, i když v zápalu zkracování ve druhé etapě zkrátila trať i o sběrku 🙂 , Katka (12) zatím zkoušela D10 a poradila si, takže vzhůru do D12, Lenka s Dušanem zatím zkoušeli P3 a P6, ale nebude myslím dlouho trvat a začnou se prát se svými kategoriemi. Malý Honzík (7) se v sobotu odvážil do lesa úplně poprvé, a v neděli už běhal jako ostřílený profík, naprosto beze strachu na trati pro tak malé děti opravdu předlouhé 3,7 km. Vše absolvoval s nadšením a s úsměvem a myslím že se z něj zrodí velmi úspěšný závodník.

Ostatní zkušení borci z oddílu bojovali se zápalem sobě vlastním ve svým kategoriích, a i když občas někdo zabloudil, tak nedisknul nikdo a to se počítá. Gratuluji všem a těším se že v takto hojném počtu sejdem brzy na nějakých dalších závodech.

Fotky – zde

Výsledky: zde