Pěkné prázdniny v Českém ráji 2003

Martin, Jirka Valášek a Martin Hlubuček

O víkendu 23.-24.8.2003 se v Kacanovech nedaleko Turnova konaly další vícedenní závody, úplné skalní sprinty. Závody byly naplánovány jako součást soustředění, kterého jsme se s dětmi zúčastnili.

Takže v sobotu ráno jsme dorazili na shromaždiště, počasí nám přálo, a hned jsme se vydali do lesa, na první etapu. Měl to být sprint, ale například já byla v lese hodinu. Tratě byly poněkud prodloužené a většina kontrol měla v popise skály. Takže hned po první etapě se dostavila únava.

Petřík H12

Pak bylo na pár hodin volno, kterého děti využily koupáním v přilehlém koupališti (voda téměř ledová). Já posedávala na židličce, případně polehávala na dece. Ještě před začátkem odpolední etapy kousl Terezu Z. Valášků Kim, takže odjela do nemocnice, kde jí tvář zašili, a ještě se stihla vrátit a jít do lesa (etapu bohužel nedokončila). Pro mě byla druhá etapa už utrpení, šplhalo se po ještě větších kopcích a skalách a přestože délku tratě oproti ranní ještě trošku zkrátili, časy byly prakticky totožné s ránem.

Martínek běžel fáborkovanou trať společně s Jirkou Valáškem, Péťa si to „obešel“ a Martin Z. měl první dvě etapy štěstí, že 2 min. za ním startoval někdo kdo to dobře uměl, tak se jich mohl „chytit“.

V neděli byla ve skalách postavena klasika, a po závodě jsem se zařekla, že do takovýchhle skal už nikdy nepojedu, tak uvidíme. Výsledky nic moc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *