Martínkov (jč.žebříček)

Jarda
Petřík dobíhá H10
Petra D12

V neděli 1.9.2002 , těsně před začátkem školy jsme vyrazili za vydatného deště směrem k Vyššímu Brodu na Martínkov  . V Českých Budějovicích naše auta stěží projela vodou rozlitou v křižovatce, nakonec jsme však do kopcovitého , podmáčeného a houbami porostlého terénu dorazili bez újmy na zdraví. Dokonce ještě před začátkem závodů přestalo pršet, což byla oproti loňsku zde příjemná změna.

Všichni z našeho oddílu startovali hned na začátku startovního pole (časy 06-22), kromě mě – já šla až 82 – takže než jsem se vůbec do lesa vypravila, všechny naše děti už byly dávno ze závodu zpět.  Je pravda že ze všech z nás po závodě stříkala voda na všechny strany, průchodem bažiny nebyly uchráněny ani nejmenší děti. Ale les byl stejně podmáčený, takže to asi bylo jedno.      Já jsem (po delší době) nechala na jedné kontrole asi 5 minut (těžko odhadnout bez mezičasů), pročesávala jsem vrcholek kopce, kde měl být kámen na kraji

běhalo se stále na průkazky

hustníku. Jenže hustník byl úplně všude, tak se mi to nějak vymklo. Nicméně ani bez této nepříjemnosti by můj čas na vítězku nestačil.     Většina z nás se umístila na stupních , dospělí dostali piva , děti čepice, a jelo se domů.

výsledky

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *