Dětská liga Táborska 2021

Dětská liga Táborska jsou velmi jednoduché tratě pro děti, slouží k vyzkoušení orientačního běhu pro veřejnost. Sraz účastníků bude vždy mezi 16,30 a 17 hodinou, místo bude vždy upřesněno u jednotlivých závodů. Budou připraveny 3 tratě:

A – pro děti do 10 let (možno s doprovodem) nar.2011 a mladší

B- pro děti do 12 let (samostatné) nar. 2009 a mladší

C- pro děti nad 12 let a všechny zkušené nar. 2008 a starší

Přehled a výsledky závodů Dětské ligy Táborska:

JARNÍ ČÁST:

1. závod  Dětské ligy 27.5.2021, v 16:30 Luční ulice (konec) v Sez. Ústí 2

2. závod  Dětské ligy 3.6.2021, v 16:30 sídliště nad Lužnicí – Homole

Sraz (a start a cíl) ZDE

článek s výsledky a fotky

3. závod Dětské ligy 17.6.2021, v 16:30 Tábor – Horky

  • článek s výsledky a fotky budou doplněny po závodě

.

Celkové výsledky – zatím po 2.závodě:

kategoriepořjméno1.z2.z3.z4.zcelkem
A1Kotek Matěj4545  90
A2Leitnerová Marie4039  79
A3Pokorný Vítek3840  78
A4Bednář Jiří500  50
A4Nesnídalová Sára050  50
A6Nesnídal Oskar1532  47
A7Bednářová Justina390  39
A8Truc Vojtěch038  38
A9Pěknicová Beata370  37
A9Dukayová Klára037  37
A10Pěknic Robin360  36
A10Šitnerová Natálie036  36
A11Sázel Kryštof350  35
A11Frolich Richard035  35
A13Sázel Tadeáš340  34
A13Štich Adam034  34
A15Slabá Hana330  33
A15Zemanová Tereza330  33
A15Dukay Marek033  33
A18Pláteník Šimon031  31
A19Sitner Karel030  30
A20Tlachač Tadeáš029  29
A21Kalousek Antonín028  28
A22Kalousková Adéla027  27
A23Kasková Kristýna026  26
A24Jonášová Julie025  25
A25Jonášová Laura024  24
A26Alexandr Saša023  23
A27Petrushana Valerie022  22
A28Bočanová Karolína021  21
A29Bušilová Nina020  20
A30Macnerová Kateřina019  19
A31Sichynský Denis018  18
A32Rácová Nela017  17
A33Mirga David016  16
A34Chromíková Aneta015  15
A34Bikárová Nela015  15
A34Čechová Kristýna015  15
A34Nováček Jiří015  15
kategoriepořjméno1.z2.z3.z4.zcelkem
B1Kůrková Ema3945  84
B2Novotná Barbora4037  77
B2Leitnerová Anna3740  77
B4Leitnerová Marie3439  73
B5Pokorný Vítek3536  71
B6Bednář Jiří50   50
B6Nesnídal Oskar1535  50
B6Novisedlák Denis050  50
B9Legátová Alice45   45
B10Rybáková Ella38   38
B10Kotek Matěj038  38
B12Bednářová Justina36   36
B13Nesnídalová Sára034  34
B14Slabá Hana33   33
B14Zemanová Tereza33   33
B16Svoboda Jan15   15
B16Posingerová Gabriela015  15
kategoriepořjméno1.z2.z3.z4.zcelkem
C1Dlouhý Matěj5034  84
C2Krejčová Petra4536  81
C3Mengler Vojtěch4038  78
C4Novotný Jan3935  74
C5Kotek Matěj3729  66
C6Kůrková Ema3330  63
C7Svoboda Jan3625  61
C7Leitnerová Anna3427  61
C9Novotná Barbora3515  50
C9Deim Michal050  50
C11Pokorná Bára1532  47
C12Kosobudová Anna045  45
C13Kouba Martin040  40
C14Pekařová Nela039  39
C15Legátová Alice380  38
C16Kosobudová Kateřina037  37
C17Khýn Hubert033  33
C18Komma Matouš031  31
C19Krákora Antonín1515  30
C20Nesnídalová Sára028  28
C21Novisedlák Denis026  26
C22Nesnídal Oliver015  15
C22Pokorný Vítek015  15
C22Leitnerová Marie015  15