Světový den OB

Dne 24. května 2017 proběhnou po celém světě závody v orientačním běhu. Tyto závody se konají v rámci světového dne OB. I v našem městě proběhne jeden závod pořádaný SK Kotnov Tábor. Závodu se může zůčastnit každý zájemce o orientční běh, ať už se jedná o zkušeného závodníka, začátečníka a nebo  sportovce, který si chce orienťák jen vyzkoušet. Příjít mohou děti, rodiče i zkušní veteráni. Obzvlášť vítány jsou děti s rodiči, pro které bude přichystána trať lesem vyznačena fáborky. Nejmenší účastníci obdrží diplom a drobné ceny. Přijďte s námi aktivně oslavit světový den orientačního běhu.

Informace

Kdy: 24. května 2017 středa
Start: volný – dle příchodu v čase 10,00 až 16,00 hod.
Kde: fotbalové hřiště Tábor – Měšice
Přihlášky: ORIS,  e-mail: ob@obkta.cz, facebook nebo přihlašovací formulář na těchto stránkách. Přihlásit se je možno i na místě. Pro hladký průběh závodu se prosím přihlaste dopředu. Stačí volnou formou uvést jméno a věk.
Pořádá: SK Kotnov Tábor

Tratě:
A – fáborkovaná trať s falešnými kontroly pro začátečníky a děti (možno běžet s doprovodem). Délka cca 2 km.
B – jednoduchá trať pro děti samostatně a méně zkušené závodníky, postupy jsou vedeny převážně po cestách a jiných výrazných liniích. Délka cca 2 km.
C – těžší trať pro zkušenější závodníky a dospělé, postupy  jsou vedeny i mimo cesty a výrazné linie. Délka 3-4 km.

Startovné: nevybírá se
Mapa: Zástavy
Ražení: mechanické do průkazů (mapy)
Vzdálenosti: start, cíl v prostoru shromaždiště
Parkování: v prostoru fotbalového hřiště – omezené. Využijte MHD Tábor, linka č. 30, pěšky nebo kolo.
Účastníci do 15 let obdrží diplom a drobné ceny.
Účastníci startují na vlastní nebezpečí.
Účastníci souhlasí s tím, že fotky, videa pořízené na závodech můžou být zveřejněn ve veřejných zdrojích (internet, tisk, apod.).