Dobrá Voda u Mrákotína – OŽ tří oblastí

V sobotu 21.6.2003 byla Gena  s dětmi zaneprázdněná pořádáním roudenského triatlonu, Tonda se jí chystal vydatně pomáhat, a tak náš oddíl na dalších závodech reprezentovali opět pouze Zemanovi a Hudečkovi. Tentokrát se jelo na Vysočinu, do Dobré Vody u Mrákotína(u Telče) na mapu Soumrakovská studánka .

Počasí bylo příjemné, slunečné, shromaž diště v prostoru cíle, na start nedaleko, co víc si přát. Tratě byly poměrně krátké, ovšem s velkým počtem kontrol,  takže byť i malé ztráty při mnoha dohledávkách se nasčítávaly a celkový čas pak tomu odpovídal. Martínek běžel s Jardou fáborky, prý mu to celkem šlo, jen se mu moc nechtělo běhat (nic nového pod sluncem), Petřík zabloudil cestou na čtvrtou kontrolu (13´), jsem doběhla Alču o 24´za 9. kontrolou a pak už jsme běžely spolu. Moc mi to dnes nešlo (myslím běh), minulých 14 dní jsem nechodila trénovat (vymlouvám se, že kvůli vedru), a bylo to znát.  Celkový dojem ze závodů byl pozitivní, pořadatelé z brněnského ABM dobře zvládli OŽ tří oblastí (JČ, Vysočina a brněnská) , žádné problémy se nevyskytly. Umístění žádná, závodníků bylo požehnaně, na to nejsme při našich jihočeských zvyklí.